Poznaj Nas

Zanim zaczniemy współpracę

Poznajmy się

Wieloletnie doświadczenie oraz współpraca z ludźmi, którzy przez lata dochodzili do obecnej wprawy i profesjonalnego działania, świadczą o wysokiej jakości oferowanych przez Nas usług.

Kierujemy się innowacyjnością, Naszymi pomysłami oraz wytycznymi Naszych klientów, przez co każdy stworzony przez Nas projekt jest inny od poprzedniego. Tysiące godzin spędzonych przy doskonaleniu swojej wiedzy, wykonywaniu próbnych projektów często kończących się usunięciem do kosza, oraz szlifowaniu swoich umiejętności świadczą o pełnym oddaniu swojej pracy.

Wspólnie tworzymy zgrany zespół dbający o najlepsze zaprezentowanie naszych klientów. Prowadzona przez nas działalność cieszy się uznaniem oraz pozytywnymi opiniami zadowolonych zarówno osób chcących wyróżnić się w internecie oraz firm które Nam zaufały.

Korzystamy z profesjonalnych narzędzi do jak najlepszego kreowania wizerunku klientów, którzy postanowili Nam zaufać. Dbamy o to, by korzystać z najnowszych rozwiązań technicznych, oraz aby być na bieżąco z nowościami ukazującymi się na rynku promocji internetowej.

Kierownicy działów

Bartłomiej Ziomek
Bartłomiej Ziomek

Dział: SEO / grafika / fotografia

Dawid Szpecht
Dawid Szpecht

Dział: strony www / aplikacje

Mateusz Zimny
Mateusz Zimny

Dział: strony www / hosting

Agnieszka Maciuła-Ziomek
Agnieszka Maciuła-Ziomek

Dział: fotografia / audio

Dawid Wrona
Dawid Wrona

Dział: film / animacja

Mamy nadzieję, że lubisz ciastka i że nie masz nic przeciwko &nbsp