Ponad 10 lat doświadczeń

Zespół PROMOznawców to ludzie, którzy przez lata działali indywidualnie, a teraz tworzą kreatywny krąg specjalistów w swoich dziedzinach

Programiści, graficy, SEOwcy, specjaliści od sprzedaży, copywriterzy i UX designerzy - tylko razem tworzymy zespół gotowy na każde wyzwanie! Dzięki temu innowacyjność łączymy z klasyką, gotowe rozwiązania mieszamy z własnymi, a proste pomysły przekształcamy w najnowocześniejsze projekty.

PROMOznawcy to agencja, w której indywidualiści zaczynają tworzyć zespół

Jeden z nas był feeelancerem, drugi pracował w innych agencjach, aż w końcu nasze drogi się spotkały i postanowiliśmy zmienić swoją przyszłość. Na tym etapie umieliśmy już programować, projektować strony i grafiki oraz pozycjonować strony internetowe. Nasza spółka to efekt wspólnych planów na rozwój, który właśnie się dzieje.

Szybko okazało się, że mamy tylko po jednej parze rąk i choć głowy pełne są pomysłów, brakuje nam czasu na ich realizację. I tak po roku wspólnego działania nasz dwuosobowy team powiększył się do kilkunastoosobowego zespołu. Część z nas pracuje stacjonarnie w biurze w Rzeszowie, inni dołączają do nas okazyjnie lub pracują zdalnie.

Każdy pojedynczy projekt realizują u nas średnio cztery osoby. Nasi handlowcy wyszukują wartościowe zlecenia i firmy, które mogą potrzebować wsparcia. Programiści, graficy, copywriterzy i fotografowie realizują wyznaczone zadania, a menadżer projektów ma wszystko pod stałą kontrolą.

Tylko takie zgranie daje szansę na terminową realizację zleceń i pełne zadowolenie naszych Klientów.

Współpracujemy po to, aby możliwie jak najszybciej i z pełną rzetelnością spełnić Twoje oczekiwania

Liczą się ludzie

Nasz zespół

Mateusz Zimny

Co-Owner

Wojciech Grębowiec

Key Account Manager

Piotr Świątek

Key Account Manager

Katarzyna Szetela

Key account assistant

Patrycja Markiewicz

UX/UI Designer

Olga Robutka

UX/UI Designer

Rafał Krawiec

Full-Stack Developer

Bartosz Kluska

Back-End Developer

Jakub Burnatowski

Front-End Developer

Krzysztof Pleśniak

Front-End Developer

Michał Bysiewicz

Front-End Developer

Dawid Bieniek

Front-End Developer

Prowadzimy działalność, która cieszy się uznaniem firm i instytucji z całego kraju. Wspólnie dbamy o rozwój przeróżnych marek w sieci.

A początki były ciężkie…

Jeszcze 10 lat temu PROMOznawcy funkcjonowali pod inną nazwą, a cały zespół mieścił się przy jednoosobowym biurku w blisko dwudziestometrowej kawalerce. Teraz małe mieszkanie zamieniliśmy na nowoczesne biurko, a przypadkowego laptopa w kilkanaście właściwie wyposażonych stanowisk pracy dla programistów, grafików i innych specjalistów z branży.

Grudzień 2012
Zaczeło się od...

Pracy w konkurencyjnych agencjach. Początkowo szukaliśmy właściwej drogi, ale w końcu obaj trafiliśmy do większego zespołu, w którym już wtedy budowaliśmy bezcenne teraz doświadczenie.

Luty 2014
Pierwsze zlecenia

Z czasem zupełnie przypadkowo zaczęliśmy dostawać małe zlecenia od znajomych i prośby o stworzenie stron i sklepów internetowych od rodziny. 

Marzec 2015
Powstaje marka BizzWeb

Zleceń przybywało, a z nimi pytań i dylematów. W końcu kalkulacja stała się prosta - czas na własną działalność!

Sierpień 2017
Pierwsze oficjalne biuro

Szybko przyszedł czas na wyprowadzkę z pracą poza miejsce zamieszkania. Rzeczywistość okazała się wtedy ciężka - BizzWeb działał wówczas w biurze o powierzchni 16 m2, aby pozostać w centrum miasta.

Styczeń 2019
Powstaje StartUp Xantro

Tworzenie stron powoli przestało wystarczać, a Xantro szybko stało się miejscem, gdzie powstawały dedykowane platformy i systemy zarządzania CRM.

Marzec 2021
Łączymy siły...

Trochę to trwało, ale w końcu BizzWeb i Xantro stało się jednym. Tak powstała oferta kompletna, dopasowana do potrzeb każdego naszego Klienta.

Lipiec 2021
Powstają PROMOznawcy

Powstanie nowej marki to także wyższy poziom świadczonych usług. Z jednoosobowej działalności i startupu przekształcamy się w spółkę. Wpis do KRS, inna formy rozliczeń... Musieliśmy przywyknąć do zmian.

Kwiecień 2021
Nowe biuro

Rejestracja spółki to jedno, ale zaczęliśmy także pracować razem. Od teraz w biurze w centrum miasta, w którym każdy z nas miał już nieco swobody.

Marzec 2022
Zatrudniamy

Szybko zaczęliśmy potrzebować pomocy w codziennych obowiązkach. Ruszamy z rekrutacją do działu handlowego, szukamy programistów i specjalistów od SEO.

Sierpień 2022
Przenosimy się do większego biura

Sześć osób na przestrzeni 30 m2 to już tłok. Bardzo szybko przenosimy się więc do większego biura. 120 m2 daje już pole do rozbudowy.

Styczeń 2023
Rekrutacja trwa

Na chwilę obecną nasz zespół tworzy już kilkanaście osób, ale nasza rekrutacja nadal jest otwarta. Szukamy specjalistów wszystkich działów!

Kariera

Sprawdź najnowsze oferty pracy w naszej firmie.