Do wydarzenia pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund
To wydarzenie już się odbyło

Gdzie?

Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach

Plac Sławika i Antalla 1, Katowice

Festiwal SEO 2023

Festiwal SEO odbędzie się 13 października 2023 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Jest to konferencja SEO o najdłuższej historii, największym zasięgu i najwyższym znaczeniu w branży. Podczas tego wydarzenia eksperci prezentują ciekawe studia przypadków, dzielą się najnowszymi informacjami na temat marketingu w Google oraz prezentują własne analizy i wyniki. Konferencja przyciąga setki uczestników zainteresowanych tematyką SEO.

Jedenasta edycja Festiwalu SEO, odbędzie się w nowoczesnym kompleksie kongresowym w bezpośrednim sąsiedztwie katowickiego Spodka. Każdego roku setki osób odwiedzają Festiwal SEO, a w tym obiekcie będzie można usłyszeć i zobaczyć program w komfortowej sali.

Od jedenastu lat, każdego roku gościmy kilkudziesięciu doświadczonych specjalistów i specjalistek, którzy dzielą się swoją wiedzą, ciekawymi przykładami i niekiedy wizjonerskim spojrzeniem na SEO. W tym roku jedenasta edycja Festiwalu SEO, będzie sceną dla kilkunastu praktyków, którzy w zdecydowanej większości, będę debiutować przed katowicką publicznością. Poniżej przedstawiam tych, którzy już potwierdzili swoją obecność.

Bilety dostępne na https://www.silesiasem.pl/festiwal-seo-2023-katowice#bilety

Sprawdź także

Inne wydarzenia

Twoje wydarzenie!

Poinformuj Nas o swoim wydarzeniu z branży IT, marketingu czy reklamy. Chętnie nawiążemy z Tobą współpracę.

Chętnie tam będziemy!