Zapraszamy do fascynującego świata możliwości jako Asystent/-ka działu handlowego i rozwoju klientów w naszej dynamicznej agencji marketingowej z siedzibą w Rzeszowie! Jeśli posiadasz energię, ambicję i chęć rozwoju w dziedzinie sprzedaży i zarządzania klientami, oferta ta jest odpowiednia.

Nasz zespół jest gotowy pomóc Ci zdobyć cenne doświadczenie w branży marketingowej i sprzedaży. Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia zawodowego, ponieważ nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do osób chcących rozpocząć swoją karierę zawodową.

Zakres obowiązków stażysty:

  • Wspieranie działu sprzedaży w codziennych zadaniach.
  • Uczestnictwo w spotkaniach z klientami i wsparcie w budowaniu relacji.
  • Pomoc w opracowywaniu strategii sprzedażowych.
  • Realizacja zadań wspierających procesy biznesowe.

Poszukujemy osób z pasją do nauki, chęcią rozwijania się i gotowością do pracy w zespole. Jeśli jesteś terminowy, komunikatywny i masz umiejętność radzenia sobie ze stresem, to jesteśmy zainteresowani współpracą z Tobą.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznym środowisku.
  • Pracę w zgranym zespole.
  • Możliwość nauki od doświadczonych profesjonalistów.
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym.
  • Kursy / szkolenia sprzedażowe

Jeśli jesteś gotowy na wyzwanie i chcesz dołączyć do naszego zespołu jako Stażysta ds. Sprzedaży i Rozwoju Klientów, prześlij swoje CV. Jesteśmy przekonani, że wspólnie stworzymy ciekawy i rozwijający się okres stażu. Dołącz do nas i rozpocznij swoją karierę w świecie marketingu i sprzedaży!

Rzeszów

Staż, Praktyki

Pełny wymiar

Jesteś zainteresowany stanowiskiem
Staż Asystent/-ka działu handlowego i rozwoju klientów – Rzeszów?

dofinansowanie szkoleń i kursów

elastyczny czas pracy

owocowe czwartki

kawa / herbata

parking dla pracowników

Artboard 69

spotkania integracyjne

brak dress code’u

w pełni wyposażona kuchnia

strefa relaksu

Klauzula

Jeśli chcesz wziąć udział tylko w tej rekrutacji dopisz następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez PROMOZNAWCY Sp. z o.o. w celach realizacji procesu rekrutacji.

 

Możesz też wziąć udział nie tylko w tej rekrutacji, ale w rekrutacjach prowadzonych w przyszłości na inne stanowiska. Jeśli interesuje Cię taka opcja dopisz następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez PROMOZNAWCY Sp. z o.o. również w celu uczestnictwa w przyszłych rekrutacjach. Oświadczam, iż zostałem poinformowany, że mam prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem, przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.